NaStyku.pl

Dudą po łapkach

Piotruś nie był dzisiaj w szkole, Antek zrobił dziurę w stole, Wanda obrus poplamiła, Zosia szyi nie umyła, Jurek zgubił klucz, a Wacek zjadł ze stołu cały placek... - Któż się ciebie o to pyta? - Nikt. Ja jestem skarżypyta.
Odpowiedź przewodniczącego Dudy na swoje pismo starosta Urszula Ciupak zapamięta pewnie na długo...
Odpowiedź przewodniczącego Dudy na swoje pismo starosta Urszula Ciupak zapamięta pewnie na długo...

Ale się dzieje, ale się dzieje. Pani starosta zgorzelecka Ula naskarżyła (fe, nieładnie tak skarżyć) do przewodniczącego Solidarności Dudy w sprawie działalności Solidarności w kopalni i elektrowni Turów. Chciała bronić prezesa Zawady, który z tamtejszą Solidarnością ma na pieńku i... dostała od Dudy po łapkach.

 

Szef Solidarności nie dość, że poprosił panią starostę Ulę o się nie wtrącanie w nieswoje sprawy, to jeszcze zrugał ją, jak małą dziewczynkę, za... pisanie nieprawdy.

 

 Co to się porobiło, o la boga, co to się porobiło... naprawdę...

 

Nieładnie tak donosić pani Urszulo, oj nieładnie. Zwłaszcza na niedawnych przyjaciół, bo chyba nikt tego nie zakwestionuje, że Solidarność i PiS w "jednym stali domu".

 

A teraz nagle "wolnoć Tomku w swoim domku".  :) :)

 

Oj, nieładnie... Że aż insynuacje? Oj, a fe...

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak

Robert Starzyński wygrał w sądzie w trybie wyborczym proces z Urszulą Ciupak

Polityka
poniedziałek, 15 października 2018, 11:51
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze zakazał Urszuli Ciupak rozpowszechniania nieprawdziwych informacji dotyczących likwidacji Szkoły Podstawowej w Studniskach Dolnych. Proces w trybie wyborczym przeciwko niej wytoczył obecny Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński.

Zobacz również