NaStyku.pl

Wybory 2018: Kandydaci do Rady Miejskiej w Węglińcu

Dziś przedstawiamy kandydatów do Rady Miejskiej w Węglińcu. O mandat radnego stara się 39 osób. Sprawdź, kto startuje w Twoim okręgu.
W gminie Węgliniec uprawnionych do głosowania jest 6 849 osób
W gminie Węgliniec uprawnionych do głosowania jest 6 849 osób

Okręg nr 1

Węgliniec ulice: Piłsudskiego (z wyjątkiem nr 1 i 2), Mickiewicza, Zła Droga

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Macura Miłosz

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Batog Wanda Antonina

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Bajorek Cezary Adam

Okręg nr 2

Węgliniec ulice: Piłsudskiego (nr 1 i 2), Karola Wojtyły (wszystkie nieparzyste do nr 21 włącznie), Sikorskiego (od nr 24), Partyzantów (nr 1, 2, 3, 4 i 6), Kolejowa (do nr 18)

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Reguła Aleksandra

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Balczus Ewa Maria

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Piechota Wiesław Kazimierz

Okręg nr 3

Węgliniec ulice: Kochanowskiego (nr 1, 2, 4, 6, 6a, 8, 8a), Kolejowa (od nr 20), Sikorskiego (nr 2, od nr 3 do nr 22), Wojska Polskiego (do nr 8), Karola Wojtyły (od nr 22 do końca)

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Zator Zenon Eugeniusz

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Wajda Bożena

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Pańków Łukasz

Okręg nr 4

Węgliniec ulice: Daszyńskiego, Kręta, Ogrodowa, plac Wolności, Skrajna, Wolna, Karola Wojtyły (wszystkie parzyste do nr 20 włącznie), Wojska Polskiego (od nr 9), Partyzantów (z wyjątkiem nr 1, 2, 3, 4 i 6), T. Kościuszki (do nr 24), Kochanowskiego (nr 3, 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 20, 22b)

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Majdziak Jacek

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Śmigielska Regina Jadwiga

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Fink Andrzej Piotr

Okręg nr 5

Węgliniec ulice: Krótka, Leśna, Parkowa, Sportowa, Wschodnia, Sikorskiego (nr 2a i 2b), T. Kościuszki (od nr 26), Kochanowskiego (nr 5, 11, 11a, 13, 15, 17, 19)

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Kołodziejczak Krzysztof Marcin

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Stankiewicz Krzysztof

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Wawrzynek Marek Stanisław

Okręg nr 6

Stary Węgliniec ulice: Głowackiego, Górnicza, Gajowa, Kossowskiej, Kręta, Łużycka, Piaseczna, Rzeczna, Stawowa, Wiejska; Zielonka

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Sabat Paweł Jerzy

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Gołębska Jolanta

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Szymczak Dawid

Okręg nr 7

Stary Węgliniec ulice: Cmentarna, Drzymały, Główna, Konopnickiej, Krótka, Leśna, Polna, Poprzeczna, Potrójna, Reja, Skargi, Skrajna, Słowackiego, Wolna, Zielona

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Wojdyło Beata Dorota

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Fink Barbara Halina

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Kocot Łukasz Ludwik

Okręg nr 8

Jagodzin, Piaseczna

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Glonek Bogumiła Janina

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Bogdanowicz Justyna Anna

Okręg nr 9

Ruszów ulice: Stefana Batorego, Poprzeczna, Biczana, Brzozowa, Harcerska, Krótka, Nadrzeczna, Pożarna, Ratuszowa, Sienkiewicza, Żagańska od nr 15, Akacjowa, Dębowa

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Tyrakowski Grzegorz

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Stasiak Andrzej Ryszard

Okręg nr 10

Ruszów ulice: Bolesławiecka, Boczna, Chopina, Ułańska, Koszarowa, Kościelna, Modrzewiowa, Plac Partyzantów, Wójtowska, Zgorzelecka od nr 7, Żagańska do nr 14

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Stasiak Ryszard

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Masina Katarzyna

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Peroński Jerzy

Okręg nr 11

Ruszów ulice: Dworcowa, Jana III Sobieskiego, Kantowicza, Leśna, Łużycka, Emilii Plater, Polna, Strzelecka, Szklana, Śródmiejska, Zgorzelecka do nr 6; Polana

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Matusz Justyna

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Papież Stanisław

Okręg nr 12

Ruszów ulice: Borowska, Lipowa; Kościelna Wieś, Okrąglica

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Kołodziejczak Czesław Bronisław

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Fedyczkowska Maria Stanisława

Okręg nr 13

Czerwona Woda ulice: 3 - Maja, 5 Grudnia, Kościuszki

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Błauciak Waldemar Szczepan

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Sawicka Dagmara Wiesława

Okręg nr 14

Czerwona Woda ulice: Górna, Kościelnik, Leśna, Wesoła, Zgorzelecka, Kuźniczyska od nr 20, Lubańska do nr 6

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Grabowska Elżbieta

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Kołodziej Gabriela Maria

Okręg nr 15

Czerwona Woda ulice: Czerwionki, Kolejowa, Kuźniczyska do nr 19, Lubańska od nr 7

Komitet Wyborczy Wyborców Kuby Sochonia

  1. Borkowski Grzegorz Jan

Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska 2018

  1. Tłuszcz Anna

Komitet Wyborczy Wyborców Mariusz Wieczorek

  1. Piątka Mirosław

Kandydatów do Rady Powiatu Zgorzeleckiego znajdziesz tutaj.

Kandydatów do Rady Semiku Województwa Dolnośląskiego znajdziesz tutaj.

Kandydatów do Rady Miasta Zgorzelec znajdziesz tutaj.

Kandydatów do Rady Gminy Zgorzelec znajdziesz tutaj.

Kandydatów do Rady Miejskiej w Bogatyni znajdziesz tutaj.

Kandydatów na wójtów i burmistrzów znajdziesz tutaj.

Kandydatów do Rady Gminy Sulików znajdziesz tutaj.

Kandydatów do Rady Miejskiej w Zawidowie znajdziesz tutaj.

Kandydatów do Rady Miejskiej w Węglińcu znajdziesz tutaj.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Starosta Ciupak vs. starosta Bieliński

Ciupak Bielińskiemu, a Bieliński Ciupak

Polityka
wtorek, 11 grudnia 2018, 15:10
Sporo zgrzytów pojawiło się ostatnio na linii stara władza w powiecie – nowa władza w powiecie. Konfrontujemy stanowiska jednych i drugich, bo wierzymy, że wyborcy swój rozum mają i sami potrafią sobie wyrobić zdanie na ten temat!
Już na pierwszej roboczej sesji zabrakło trójki nowych radnych

Bez Zawady. I jeszcze dwójki

Polityka
piątek, 30 listopada 2018, 11:57
Dostali mandaty. A mandaty zobowiązują. Czyżby państwo radni mieli jakieś ważniejsze sprawy od reprezentowania swoich wyborców?

Zobacz również

Po poprzednich władzach powiatu została pusta kasa. Niezbędny okazał się kredyt
Polityka
piątek, 30 listopada 2018, 14:42

Bieda została po PiS-ie

Rada Powiatu Zgorzeleckiego podjęła dziś decyzję o zaciągnięciu długoterminowego kredytu...
Czy w zgorzeleckim starostwie faktycznie zabrakło pieniędzy?
Polityka
czwartek, 29 listopada 2018, 12:56

Pusta kasa w starostwie?

Opublikowany na stronie internetowej starostwa komunikat z proponowanym porządkiem obrad...