NaStyku.pl

Wybory 2018: Kto do Rady Powiatu Zgorzeleckiego?

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listę kandydatów, którzy w tegorocznych wyborach samorządowych wystartują do Rady Powiatu Zgorzeleckiego. O mandat radnego starają się 172 osoby.

Wyborcy będą głosować na kandydatów z czterech okręgów.

Okręg nr 1

KWW Porozumienie Prawicy Dla Powiatu

  1. Sośniak Alicja
  2. Owsik Ireneusz
  3. Droszcz Ryszard Wiktor
  4. Mandau Jolanta
  5. Kabała Jerzy Ryszard
  6. Świątecka-Gryszczuk Agnieszka Joanna
  7. Chruścińska Lidia Urszula
  8. Mikołajczyk Tomasz Jakub
  9. Górski Jan Lech

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Bieliński Artur Stanisław
  2. Kozieł Eleonora Grażyna
  3. Kurzyński Marek Janusz
  4. Baranowski Radosław Stanisław
  5. Jaroszewska Małgorzata
  6. Belka-Pałka Małgorzata
  7. Serafińska Danuta
  8. Szymków Wojciech Krzysztof
  9. Kozłowski Zbigniew

KWW Samorząd Ponad Podziałami

  1. Fiedorowicz Mirosław
  2. Tomczyk Anna Józefa
  3. Zdanowicz Zbigniew
  4. Zych Katarzyna Edyta
  5. Miszczanowicz Andrzej
  6. Tokarczuk Joanna
  7. Rojek Andrzej
  8. Wolanin Marek Zenon

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Buciuto Jadwiga Barbara
  2. Tokarczyk Artur
  3. Popęda Wioleta
  4. Szelachowski Grzegorz Bronisław
  5. Dudzik Eugeniusz Władysław
  6. Kącki Dariusz
  7. Piotrowska Aleksandra
  8. Kasprzyk Tomasz
  9. Polonis Renata

KWW Kukiz’15

  1. Tymiński Wiesław Piotr
  2. Pakuła Waldemar
  3. Piasecka Dorota
  4. Konieczny Zdzisław
  5. Niedziela Grażyna Maria
  6. Włos Mateusz
  7. Osóbka Katarzyna
  8. Zatylny Kewin
  9. Patelska-Walczak Honorata

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. Weychan Andrzej Marek
  2. Rudziński Tomasz Jerzy
  3. Babicz Paweł Jakub
  4. Radziszewska Edyta Anna
  5. Poniedziałek Anna
  6. Kacperska Marta
  7. Nowak Jacek Konrad
  8. Gilowska Estera
  9. Konieczny Bartosz Dominik

Okręg nr 2

KWW Porozumienie Prawicy Dla Powiatu

  1. Wysocki Konrad Marek
  2. Nietrzeba-Marcinonis Jolanta Karolina
  3. Bohdanowicz Artur
  4. Wiśniewska Małgorzata
  5. Suszczyński Krzysztof Zbigniew
  6. Wietrzykowska Joanna Barbara
  7. Sienkiewicz Artur

KWW Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  1. Balcer Adam Zenon
  2. Nowak Mirosław Dariusz
  3. Bartkowiak Katarzyna Lucyna
  4. Gowin Marcin Marian
  5. Dejniak Artur
  6. Brożek Elżbieta Eleonora
  7. Gnacy Krystyna Franciszka

KWW Samorząd Ponad Podziałami

  1. Tyszkiewicz Bogumił Jan
  2. Rizki Abdellah
  3. Sroczyński Bogusław
  4. Raba Sylwia Katarzyna
  5. Czajkowska Ala Marta
  6. Chudy Anna
  7. Woeltz Piotr Kazimierz

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Panacheda Leszek Józef
  2. Hładuń Natasza Anna
  3. Komarnicka Natasza Anna
  4. Iżycka-Kuś Joanna
  5. Pierzchalski Henryk Piotr
  6. Kina Grzegorz Tomasz
  7. Fryc Daniel Ernest

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Rataj Wiktoria
  2. Kisiel-Smółka Wiesława Anna
  3. Stefaniak Patryk Sebastian
  4. Ostrówka Krzysztof
  5. Płaszczyńska Małgorzata Anna
  6. Rudziewicz Krzysztof Grzegorz
  7. Woźnicka Iwona Dominika

KWW Otwarty Komitet Wyborczy – Wolne Wybory

  1. Adaszewska Joanna Małgorzata
  2. Danielecki Piotr Marek
  3. Stępień Waldemar

KWW Kukiz’15

  1. Liro Roland
  2. Zatylny Robert Krzysztof
  3. Kobes Katarzyna Justyna
  4. Drobniak Krystyna
  5. Czerwiński Jerzy

Okręg nr 3

KWW Porozumienie Prawicy dla Powiatu

  1. Mikołajczyk Szymon
  2. Czapliński Paweł
  3. Sroka Grażyna Halina
  4. Paszkiewicz Beata Anna
  5. Breczko Henryka Franciszka
  6. Sochoń Mirosław

KWW Samorząd Ponad Podziałami

  1. Derucka Iwona Anna
  2. Okoń Włodzimierz Jacek
  3. Kleszczyńska Anna
  4. Strzelczyk Antoni

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Frelich Wiesław Edward
  2. Sokołowska Małgorzata Ewa
  3. Curyło-Dziuba Ilona Jadwiga
  4. Popko Marek Leszek
  5. Głuszak Teresa Jadwiga
  6. Kramarzewski Henryk

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Mazurek Krzysztof Franciszek
  2. Koza Mirosław Stanisław
  3. Uśpieńska-Domagała Izabela Kinga
  4. Grela Beata Iwona
  5. Świercz-Latała Grażyna
  6. Aftyka Karol Adam

KWW Kukiz’15

  1. Hyrlik Bolesław Piotr
  2. Sierżant Grzegorz Piotr
  3. Jaworska Anna Maria
  4. Bołoz Franciszek
  5. Pasieczny Agnieszka Joanna
  6. Kochan Angelika

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. Koprowska Karolina Anna
  2. Grabowska Anna Regina
  3. Karczmarczyk Joanna Julia
  4. Szybko Łukasz
  5. Chorążyczewski Adam

Okręg nr 4

KWW Samorząd Ponad Podziałami

  1. Janik Kazimierz
  2. Matyjasik Marian
  3. Malkiewicz Anna Beata
  4. Mędrek-Rutowicz Barbara Alicja
  5. Korelin Małgorzata
  6. Kryński Dariusz Tadeusz
  7. Zatylny Jan

KWW Porozumienie Prawicy Dla Powiatu

  1. Tkaczyk Konrad Andrzej
  2. Piątek Ireneusz Andrzej
  3. Pal Jolanta Izabela
  4. Kazimierski Rafał Dariusz
  5. Delijewska Bogusława Maria
  6. Maliwiecki Adam Paweł
  7. Grześkowiak Agnieszka

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Radzięta Krystyna
  2. Kolbuch Jan
  3. Żurawińska Mariola Zofia
  4. Horodecka Agnieszka
  5. Wąsowska-Bodo Elżbieta Alina
  6. Okoń Mieczysław
  7. Celuch Mirosław

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Wierzbicka-Zawada Anna Czesława
  2. Szczech Katarzyna
  3. Szatkowska Iwona Urszula
  4. Bąk Józef
  5. Szczygielska Bożena
  6. Bogdanowicz Sławomir
  7. Muniak Andrzej Józef

KWW Kukiz’15

  1. Kawalec Anna Grażyna
  2. Dżoga Michał
  3. Mularczyk-Rabiko Bożena Danuta
  4. Maj Rafał
  5. Wadzicki Bartłomiej
  6. Trawińska Bożenia Barbara
  7. Trzeciak Bronisław Kazimierz

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. Wieczorek Cezary Waldemar
  2. Jackiewicz Mirosław Mariusz
  3. Dróżdż Mariusz Jacek
  4. Kielar Anna
  5. Dąbrowska Patrycja
  6. Majocha Magdalena
  7. Kołosionek Krzysztof Henryk

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak

Robert Starzyński wygrał w sądzie w trybie wyborczym proces z Urszulą Ciupak

Polityka
poniedziałek, 15 października 2018, 11:51
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze zakazał Urszuli Ciupak rozpowszechniania nieprawdziwych informacji dotyczących likwidacji Szkoły Podstawowej w Studniskach Dolnych. Proces w trybie wyborczym przeciwko niej wytoczył obecny Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński.

Zobacz również

Odpowiedź przewodniczącego Dudy na swoje pismo starosta Urszula Ciupak zapamięta pewnie na długo...
Polityka
piątek, 05 października 2018, 01:06

Dudą po łapkach

Piotruś nie był dzisiaj w szkole, Antek zrobił dziurę w...