NaStyku.pl

Dudą po łapkach

Piotruś nie był dzisiaj w szkole, Antek zrobił dziurę w stole, Wanda obrus poplamiła, Zosia szyi nie umyła, Jurek zgubił klucz, a Wacek zjadł ze stołu cały placek... - Któż się ciebie o to pyta? - Nikt. Ja jestem skarżypyta.
Odpowiedź przewodniczącego Dudy na swoje pismo starosta Urszula Ciupak zapamięta pewnie na długo...
Odpowiedź przewodniczącego Dudy na swoje pismo starosta Urszula Ciupak zapamięta pewnie na długo...

Ale się dzieje, ale się dzieje. Pani starosta zgorzelecka Ula naskarżyła (fe, nieładnie tak skarżyć) do przewodniczącego Solidarności Dudy w sprawie działalności Solidarności w kopalni i elektrowni Turów. Chciała bronić prezesa Zawady, który z tamtejszą Solidarnością ma na pieńku i... dostała od Dudy po łapkach.

 

Szef Solidarności nie dość, że poprosił panią starostę Ulę o się nie wtrącanie w nieswoje sprawy, to jeszcze zrugał ją, jak małą dziewczynkę, za... pisanie nieprawdy.

 

 Co to się porobiło, o la boga, co to się porobiło... naprawdę...

 

Nieładnie tak donosić pani Urszulo, oj nieładnie. Zwłaszcza na niedawnych przyjaciół, bo chyba nikt tego nie zakwestionuje, że Solidarność i PiS w "jednym stali domu".

 

A teraz nagle "wolnoć Tomku w swoim domku".  :) :)

 

Oj, nieładnie... Że aż insynuacje? Oj, a fe...

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Octavian Ursu i Rafał Gronicz / fot. CDU-Stadtverband Görlitz

Przyszła współpraca Görlitz i Zgorzelca

Polityka
czwartek, 07 lutego 2019, 13:32
O tym jak zatrzymać i przyciągnąć młodych ludzi do Europamiasta Görlitz/Zgorzelec rozmawiali w poniedziałek (04.02.) Rafał Gronicz, burmistrz Zgorzelca i Octavian Ursu (CDU), kandydat na nadburmistrza Görlitz oraz poseł Landtagu Saksonii.

Zobacz również