NaStyku.pl

Raport o stanie Gminy Sulików przyjęty. Jednogłośne absolutorium dla wójta

29 maja 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sulików odbyła się VI w obecnej kadencji sesja Rady Gminy Sulików, której najważniejszym punktem było udzielenie absolutorium Wójtowi Gminy Sulików Robertowi Starzyńskiemu.
Sesja absolutoryjna Rady Gminy Sulików / materiały prasowe Gminy Sulików
Sesja absolutoryjna Rady Gminy Sulików / materiały prasowe Gminy Sulików

Radni po prezentacji raportu o stanie Gminy Sulików jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Sulików wotum zaufania. Warto podkreślić, że raport o stanie Gminy Sulików był po raz pierwszy prezentowany przez wójta w trakcie sesji.

W dalszej kolejności Rada Gminy Sulików po rozpatrzeniu sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Sulików za 2018 rok i zapoznaniu się z pozytywną opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu na temat wykonania budżetu, pozytywnie oceniła wykonanie budżetu i jednogłośnie wnioskowała o udzielenia absolutorium. Sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Sulików zostało pozytywnie zaopiniowane również przez Regionalną Izbę Obrachunkową.

Sesja absolutoryjna Rady Gminy Sulików

Radni po zapoznaniu się ze sprawozdaniem rocznym z wykonania budżetu Gminy Sulików za 2018 rok, sprawozdaniem finansowym, opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu o sprawozdaniu rocznym z wykonania budżetu Gminy Sulików, jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Sulików.

Po podjęciu uchwały Wójt Gminy Sulików złożył szczególne słowa podziękowania do Skarbnik Gminy Sulików Marii Maciaszek i Sekretarz Gminy Sulików Elżbiety Piotrowskiej.

Dziękował także pracownikom Urzędu Gminy Sulików, radnym, sołtysom i kierownikom jednostek organizacyjnych, bez pomocy których nie byłaby możliwa właściwa realizacja budżetu.

Sesja absolutoryjna Rady Gminy Sulików

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Święto wolności w Gdańsku. 30 lat po 4 czerwca 1989 r.

30 lat wolności

Polityka
piątek, 07 czerwca 2019, 14:51
Pamiętajmy o tej wspaniałej karcie naszej historii i przy następnych obchodach bądźmy razem, bo są to naprawdę niezapomniane chwile. Połączmy się wszyscy, polubmy na powrót przy Mazurku Dąbrowskiego.
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja 2019 r. / zdjęcie ilustracyjne

To oni będą reprezentować Polskę w Parlamencie Europejskim

Polityka
wtorek, 28 maja 2019, 11:33
W wyborach do europarlamentu 2019 padła rekordowa frekwencja - 45,68%. Nigdy wcześniej w wyborach do Parlamentu Europejskiego tylu Polaków nie poszło zagłosować. Kto dostał mandat i niebawem rozpocznie pracę w Brukseli?

Zobacz również