NaStyku.pl

Zgorzelec: Biuro paszportowe jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku w Zgorzelcu ma zostać otwarte biuro paszportowe. To wynik wspólnych ustaleń pomiędzy Miastem Zgorzelec, Starostwem Powiatowym w Zgorzelcu i Wojewodą Dolnośląskim.
fot. Redakcja
fot. Redakcja

1 marca br. w Starostowie Powiatowym w Zgorzelcu, w obecności Wojewody Dolnośląskiego Macieja Awiżenia, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, podpisali list intencyjny w sprawie utworzenia oddziału biura paszportowego w Zgorzelcu, którego siedziba znajdować się będzie w Starostwie.

Burmistrz zadeklarował współpracę w refundacji kosztów związanych z doposażeniem i dostosowaniem pomieszczeń przewidzianych na biuro paszportowe tj. zakupem niezbędnego wyposażenia oraz finansowaniem związanym ze spełnieniem warunków techniczno-organizacyjnych placówki.

Otwarcie biura paszportowego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu planowane jest na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2024 roku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również