NaStyku.pl

Bez Zawady. I jeszcze dwójki

Dostali mandaty. A mandaty zobowiązują. Czyżby państwo radni mieli jakieś ważniejsze sprawy od reprezentowania swoich wyborców?
Już na pierwszej roboczej sesji zabrakło trójki nowych radnych
Już na pierwszej roboczej sesji zabrakło trójki nowych radnych

Minął nieco ponad miesiąc od wyborów samorządowych, w których kandydaci na radnych składali obietnice swoim wyborcom. Wśród wielu innych także i te, że będą ich godnie i sumiennie reprezentować. Sprawdziliśmy jak jest z tą sumiennością u radnych powiatu. W piątek, 30 listopada, odbyła się druga Sesja Rady Powiatu Zgorzeleckiego, w której zgodnie z ustawą i odebranymi przed tygodniem poświadczeniami o wyborze na radnego/radną powinno uczestniczyć 21 naszych przedstawicieli. I co? Ano to, że już na drugiej sesji zabrakło: Nataszy Hładuń, Marka Kurzyńskiego i Anny Wierzbickiej-Zawady.
Cóż, na pewno mieli ważniejsze obowiązki...

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Starosta Ciupak vs. starosta Bieliński

Ciupak Bielińskiemu, a Bieliński Ciupak

Polityka
wtorek, 11 grudnia 2018, 15:10
Sporo zgrzytów pojawiło się ostatnio na linii stara władza w powiecie – nowa władza w powiecie. Konfrontujemy stanowiska jednych i drugich, bo wierzymy, że wyborcy swój rozum mają i sami potrafią sobie wyrobić zdanie na ten temat!
Po poprzednich władzach powiatu została pusta kasa. Niezbędny okazał się kredyt

Bieda została po PiS-ie

Polityka
piątek, 30 listopada 2018, 14:42
Rada Powiatu Zgorzeleckiego podjęła dziś decyzję o zaciągnięciu długoterminowego kredytu w wysokości 2,5 mln zł. Bez tych pieniędzy nie byłoby w starostwie wypłat. Na przyszłość będą oszczędności i będą... zwolnienia.

Zobacz również

Czy w zgorzeleckim starostwie faktycznie zabrakło pieniędzy?
Polityka
czwartek, 29 listopada 2018, 12:56

Pusta kasa w starostwie?

Opublikowany na stronie internetowej starostwa komunikat z proponowanym porządkiem obrad...