NaStyku.pl

Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych w Bogatyni i Węglińcu

Prawdopodobnie Wojciech Błasiak wygrał II turę wyborów na burmistrza miasta i gminy Bogatynia, natomiast w Węglińcu lepszy okazał się Mariusz Wieczorek.
Wybory samorządowe 2018
Wybory samorządowe 2018

Zakończyła się cisza wyborcza. Choć musimy jeszcze poczekać, aż Państwowa Komisja Wyborcza opublikuje oficjalne wyniki wyborów samorządowych, to już teraz możemy podać wstępne dane. W Bogatyni zaskoczenie. Prawdopodobnie wygrał Wojciech Błasiak, który uzyskał o około 200 głosów więcej niż dotychczasowy burmistrz Andrzej Grzmielewicz. W gminie Węgliniec również prawdopodobna jest zmiana władzy. Tutaj przewagę nad Stanisławem Mikołajczykiem ma Mariusz Wieczorek.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński

Stabilność i przygotowania do inwestycji

Polityka
wtorek, 22 stycznia 2019, 10:39
Nowy rok to nowe plany, zamierzenia i wyzwania. To także nowy budżet: dochody, wydatki, inwestycje oraz sprawy bieżące. O to, czego mieszkańcy Gminy Sulików, mogą się spodziewać w 2019 r., zapytaliśmy gospodarza – wójta Roberta Starzyńskiego.

Zobacz również

Już na pierwszej roboczej sesji zabrakło trójki nowych radnych
Polityka
piątek, 30 listopada 2018, 11:57

Bez Zawady. I jeszcze dwójki

Dostali mandaty. A mandaty zobowiązują. Czyżby państwo radni mieli jakieś...