NaStyku.pl

Bez Zawady. I jeszcze dwójki

Dostali mandaty. A mandaty zobowiązują. Czyżby państwo radni mieli jakieś ważniejsze sprawy od reprezentowania swoich wyborców?
Już na pierwszej roboczej sesji zabrakło trójki nowych radnych
Już na pierwszej roboczej sesji zabrakło trójki nowych radnych

Minął nieco ponad miesiąc od wyborów samorządowych, w których kandydaci na radnych składali obietnice swoim wyborcom. Wśród wielu innych także i te, że będą ich godnie i sumiennie reprezentować. Sprawdziliśmy jak jest z tą sumiennością u radnych powiatu. W piątek, 30 listopada, odbyła się druga Sesja Rady Powiatu Zgorzeleckiego, w której zgodnie z ustawą i odebranymi przed tygodniem poświadczeniami o wyborze na radnego/radną powinno uczestniczyć 21 naszych przedstawicieli. I co? Ano to, że już na drugiej sesji zabrakło: Nataszy Hładuń, Marka Kurzyńskiego i Anny Wierzbickiej-Zawady.
Cóż, na pewno mieli ważniejsze obowiązki...

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Octavian Ursu i Rafał Gronicz / fot. CDU-Stadtverband Görlitz

Przyszła współpraca Görlitz i Zgorzelca

Polityka
czwartek, 07 lutego 2019, 13:32
O tym jak zatrzymać i przyciągnąć młodych ludzi do Europamiasta Görlitz/Zgorzelec rozmawiali w poniedziałek (04.02.) Rafał Gronicz, burmistrz Zgorzelca i Octavian Ursu (CDU), kandydat na nadburmistrza Görlitz oraz poseł Landtagu Saksonii.

Zobacz również