NaStyku.pl

Dolny Śląsk rozwiązuje Umowę Partnerską z Obwodem Leningradzkim w Rosji

1 marca odbędzie się Nadzwyczajna Sesja Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, podczas której zostanie rozwiązana Umowa Partnerska Województwa Dolnośląskiego z Obwodem Leningradzkim w Rosji.
Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski i Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski / fot.UMWD
Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski i Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski / fot.UMWD

Obwodem Leningradzkim w Rosji. Dla Dolnego Śląska współpraca z Obwodem Leningradzkim zakończyła się w momencie agresji Rosji wymierzonej w Ukrainę – mówi Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Formalne zakończenie tej sprawy zostanie podjęte przez Radnych Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Redakcja

Zgorzelec: Biuro paszportowe jeszcze w tym roku

Polityka
poniedziałek, 04 marca 2024, 09:04
Jeszcze w tym roku w Zgorzelcu ma zostać otwarte biuro paszportowe. To wynik wspólnych ustaleń pomiędzy Miastem Zgorzelec, Starostwem Powiatowym w Zgorzelcu i Wojewodą Dolnośląskim.

Zobacz również