NaStyku.pl

Jest porozumienie w sprawie przebudowy drogi powiatowej Radzimów - Platerówka

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu i Gmina Sulików podpisały porozumienie w sprawie realizacji inwestycji na drodze powiatowej pn.: Przebudowa drogi powiatowej nr 2486D relacji Radzimów – Platerówka.
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

W Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński wraz z Wicestarostą Mirosławem Fiedorowiczem i Wójtem Gminy Sulików Robertem Starzyńskim, podpisali wspólne porozumienie w sprawie realizacji inwestycji na drodze powiatowej pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2486D relacji Radzimów – Platerówka (do granicy powiatu)” na odcinku 2730 mb. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład.

W ramach zadania wykonana zostanie nowa nawierzchnia drogi wraz z chodnikiem na odcinku ok. 750 mb na terenie miejscowości Radzimów oraz przebudowa istniejącego odwodnienia drogi.

Szacowana wartość inwestycji to ok. 5 000 000,00 zł , dofinansowanie Gminy Sulików to ok. 2,5 % kosztu inwestycji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Redakcja

Zgorzelec: Biuro paszportowe jeszcze w tym roku

Polityka
poniedziałek, 04 marca 2024, 09:04
Jeszcze w tym roku w Zgorzelcu ma zostać otwarte biuro paszportowe. To wynik wspólnych ustaleń pomiędzy Miastem Zgorzelec, Starostwem Powiatowym w Zgorzelcu i Wojewodą Dolnośląskim.

Zobacz również