NaStyku.pl

Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych w Bogatyni i Węglińcu

Prawdopodobnie Wojciech Błasiak wygrał II turę wyborów na burmistrza miasta i gminy Bogatynia, natomiast w Węglińcu lepszy okazał się Mariusz Wieczorek.
Wybory samorządowe 2018
Wybory samorządowe 2018

Zakończyła się cisza wyborcza. Choć musimy jeszcze poczekać, aż Państwowa Komisja Wyborcza opublikuje oficjalne wyniki wyborów samorządowych, to już teraz możemy podać wstępne dane. W Bogatyni zaskoczenie. Prawdopodobnie wygrał Wojciech Błasiak, który uzyskał o około 200 głosów więcej niż dotychczasowy burmistrz Andrzej Grzmielewicz. W gminie Węgliniec również prawdopodobna jest zmiana władzy. Tutaj przewagę nad Stanisławem Mikołajczykiem ma Mariusz Wieczorek.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UMWD

100 dni samorządu województwa nowej kadencji

Polityka
czwartek, 07 marca 2019, 11:29
Za nami pierwsze 100 dni nowej kadencji dolnośląskiego samorządu. W środę pierwsze trzy miesiące wspólnych działań podsumowali marszałek Cezary Przybylski oraz minister Michał Dworczyk.

Zobacz również