NaStyku.pl

Nowa skarbnik Gminy Sulików

Od 1 lipca br. za wykonywanie budżetu Gminy Sulików i organizowanie gospodarki finansowej Gminy odpowiadać będzie nowa skarbnik. Jest nią Agnieszka Żukowska, którą na wniosek wójta Roberta Starzyńskiego, Rada Gminy powołała na to stanowisko.
Skarbnik Gminy Sulików Agnieszka Żukowska / fot. Urząd Gminy Sulików
Skarbnik Gminy Sulików Agnieszka Żukowska / fot. Urząd Gminy Sulików

Agnieszka Żukowska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, gdzie ukończyła jednolite 5-letnie studia magisterskie. Posiada 18 lat stażu pracy, w tym 12 lat w jednostkach administracji publicznej. Od 2007 r. pracowała w Urzędzie Miejskim w Zawidowie na stanowisku ds. pozyskiwania środków zewnętrznych a następnie na stanowisku ds. wymiaru podatków lokalnych. W roku 2015 podjęła pracę w Wydziale Finansowo-Budżetowym Urzędu Miasta Zgorzelec.

Pracując w jednostkach samorządu terytorialnego zdobyła doświadczenie związane z pisaniem wniosków unijnych i ich rozliczaniem, wiedzę z zakresu podatków lokalnych i rachunkowości budżetowej. Posiadła także znajomość przepisów prawa administracyjnego i z zakresu finansów publicznych.

Agnieszka Żukowska zatrudniona została w Urzędzie Gminy Sulików 20 maja 2019 r. na stanowisku Naczelnika Wydziału Finansowego. W tym krótkim okresie czasu dała się poznać jako osoba kompetentna, energiczna i zaangażowana w pracę.

Gratulujemy nowej skarbnik, życzymy wielu sukcesów zawodowych, dalszego rozwoju, optymizmu i wiary we własne możliwości. Liczymy na doskonałą współpracę, w szczególności z pracownikami urzędu, kierownikami jednostek organizacyjnych gminy, radnymi, sołtysami, ale także ze wszystkimi przedstawicielami lokalnej społeczności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również