NaStyku.pl

Otwarcie biura poselskiego Stanisława Żuka

Poseł na Sejm RP IX kadencji Stanisław Żuk w ubiegłą środę otworzył swoje biuro poselskie. Tak jak zapowiadał, pierwsze powstało w Bogatyni, gdzie Stanisław Żuk zdobył najwięcej głosów.
Otwarcie biura poselskiego Stanisława Żuka/ fot. UMiG Bogatynia
Otwarcie biura poselskiego Stanisława Żuka/ fot. UMiG Bogatynia

Biuro Poselskie to miejsce, w którym będzie można poprosić o interwencję posła w różnych sprawach ale przede wszystkim tych związanych z działaniami rządu. 

Każdy mieszkaniec ma prawo przyjść ze swoim problemem, będę starał się pomóc i interweniować do instytucji z którymi obywatel ma problem - deklaruje poseł Stanisław Żuk. 

Dodał, że biuro powstało w Bogatyni, że na terenie gminy są dwa duże zakłady - kopalnia i elektrownia i już dziś trzeba zająć się transformacją tego regionu w kontekście zakończenia eksploatacji węgla brunatnego do roku około 2045. Zapewniał, że w tej sprawie będzie aktywnie działał w Sejmie.

Na uroczyste otwarcie biura przyjechał poseł Paweł Kukiz, szef ruchu Kukiz 15, z którego rekomendacji stratował właśnie Stanisław Żuk. Na otwarciu mówił, jak bardzo ceni doświadczenie i wiedzę posła Stanisława Żuka w obszarach związanych z energetyką i OZE. Na otwarcie przyjechał też szef dolnośląskich struktur PSL-u Paweł Gancarz, licznie przybyli samorządowcy z regionu oraz dyrektor Kopalni i Elektrowni Turów.

Biuro mieści się przy ul. Kościuszki w Bogatyni i czynne jest w każdy wtorek od godz. 10:00 do 13:00 i w każdy czwartek od godz. 14:00 do godz. 17:00. Dyrektorem biura jest Romuald Salata.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również