NaStyku.pl

Rozmawiali o bezpieczeństwie w Bogatyni

W ubiegły piątek w bogatyńskim magistracie odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta i Gminy Wojciecha Błasiaka z posłem na Sejm RP Robertem Obazem, który zadeklarował swoje wsparcie w kwestii zapewnienia niezbędnego bezpieczeństwa mieszkańcom Bogatyni.
Spotkanie z posłem Robertem Obazem / fot. UMiG Bogatynia
Spotkanie z posłem Robertem Obazem / fot. UMiG Bogatynia

Poseł Obaz  złożył w Sejmie 2 interpelacje poselskie: do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Sprawiedliwości, kierując następujące pytania:

  • Jakie środki Ministerstwo podjęło lub zamierza podjąć w celu zlikwidowania handlu narkotykami na terenie miasta i gminy Bogatynia?
  • Czy Ministerstwo wesprze finansowo lokalną Policję w celu zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców?
  • Jakie dodatkowe siły w tym momencie może skierować Ministerstwo do walki z handlem narkotykami w regionie Bogatyni?

Podczas rozmowy z burmistrzem parlamentarzysta zadeklarował dalsze starania ws. Bogatyni na wyższych szczeblach państwowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Otwarcie biura poselskiego Stanisława Żuka/ fot. UMiG Bogatynia

Otwarcie biura poselskiego Stanisława Żuka

Polityka
poniedziałek, 10 lutego 2020, 12:23
Poseł na Sejm RP IX kadencji Stanisław Żuk w ubiegłą środę otworzył swoje biuro poselskie. Tak jak zapowiadał, pierwsze powstało w Bogatyni, gdzie Stanisław Żuk zdobył najwięcej głosów.

Zobacz również