NaStyku.pl

Stella G. nie stoi już na czele Eltur-Serwis

Wcześniejsze informacje się potwierdziły. Stella G. nie sprawuje już funkcji prezesa Eltur-Serwis. Rada Nadzorcza spółki ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na członków zarządu: prezesa i wiceprezesa.
prt sc ze strony internetowej Eltur-Serwis Sp. z o.o.
prt sc ze strony internetowej Eltur-Serwis Sp. z o.o.

Zmiany kadrowe w Eltur-Serwis, spółki wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej PGE. Ze stanowiskiem pożegnała się dotychczasowa prezes Stella G. Jej obowiązki na czas wyboru nowych członków zarządu objął Artur Trzeciakowski. Rada Nadzorcza spółki ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na prezesa oraz wiceprezesa.

Stella G. kierowała spółką od czerwca 2018 r. Wcześniej związana była z Gminnym Przedsiębiorstwem Oczyszczania w Bogatyni. 13 lutego 2019 r. została zatrzymana przez funkcjonariuszy CBŚP. Prokuratura przedstawiła jej m.in. zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, której członkowie mogli dopuścić się niegospodarności w związku z pełnieniem określonych funkcji publicznych. Sąd Rejonowy Wrocław Śródmieście uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

 

CBŚP szuka świadków niegospodarności w Gminie Bogatynia. Posiadasz jakąkolwiek wiedzę na ten temat? Zgłoś to! 

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UMWD

100 dni samorządu województwa nowej kadencji

Polityka
czwartek, 07 marca 2019, 11:29
Za nami pierwsze 100 dni nowej kadencji dolnośląskiego samorządu. W środę pierwsze trzy miesiące wspólnych działań podsumowali marszałek Cezary Przybylski oraz minister Michał Dworczyk.

Zobacz również