NaStyku.pl

Stella G. nie stoi już na czele Eltur-Serwis

Wcześniejsze informacje się potwierdziły. Stella G. nie sprawuje już funkcji prezesa Eltur-Serwis. Rada Nadzorcza spółki ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na członków zarządu: prezesa i wiceprezesa.
prt sc ze strony internetowej Eltur-Serwis Sp. z o.o.
prt sc ze strony internetowej Eltur-Serwis Sp. z o.o.

Zmiany kadrowe w Eltur-Serwis, spółki wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej PGE. Ze stanowiskiem pożegnała się dotychczasowa prezes Stella G. Jej obowiązki na czas wyboru nowych członków zarządu objął Artur Trzeciakowski. Rada Nadzorcza spółki ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na prezesa oraz wiceprezesa.

Stella G. kierowała spółką od czerwca 2018 r. Wcześniej związana była z Gminnym Przedsiębiorstwem Oczyszczania w Bogatyni. 13 lutego 2019 r. została zatrzymana przez funkcjonariuszy CBŚP. Prokuratura przedstawiła jej m.in. zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, której członkowie mogli dopuścić się niegospodarności w związku z pełnieniem określonych funkcji publicznych. Sąd Rejonowy Wrocław Śródmieście uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

 

CBŚP szuka świadków niegospodarności w Gminie Bogatynia. Posiadasz jakąkolwiek wiedzę na ten temat? Zgłoś to! 

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Do urn pójdziemy 26 maja 2019 r.

Eurowybory 2019 w pigułce: Okręgi wyborcze i zasady głosowania

Polityka
czwartek, 23 maja 2019, 09:27
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 w powiecie zgorzeleckim. Gdzie można oddać głos? Sprawdź obwody i lokale wyborcze w Zgorzelcu, Gminie Wiejskiej Zgorzelec, Sulikowie, Bogatyni, Zawidowie, Pieńsku i Węglińcu.
Starosta Artur Bieliński, senator Jarosław Duda, przewodnicząca rady powiatu Małgorzata Sokołowska i Jan Michalski

Powiat zgorzelecki może liczyć na wsparcie Jarosława Dudy

Polityka
poniedziałek, 20 maja 2019, 21:21
Senator RP Jarosław Duda odwiedził Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu, gdzie rozmawiał z samorządowcami o możliwościach rozszerzenia współpracy na Trójstyku, a także niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Zobacz również

Wizyta Krzysztofa Śmiszka, Marty Lempart i Natalii Zatki w Zgorzelcu
Polityka
czwartek, 04 kwietnia 2019, 12:23

Wiosna Biedronia w Zgorzelcu

Wiosna Biedronia wkroczyła na Dolny Śląsk. Zgorzelec był kolejnym miastem,...