NaStyku.pl

Wojciech Dobrołowicz został powołany na komisarza Bogatyni

Wojciech Dobrołowicz został mianowany przez premiera Mateusza Morawieckiego komisarzem Miasta i Gminy Bogatynia.
Wojciech Dobrołowicz – facebook: Wojciech Dobrołowicz Kandydat na Wójta Gminy Zgorzelec
Wojciech Dobrołowicz – facebook: Wojciech Dobrołowicz Kandydat na Wójta Gminy Zgorzelec

Wojciech Dobrołowicz, polityk Prawa i Sprawiedliwości ze Zgorzelca, został komisarzem Miasta i Gminy Bogatynia. Od 20 sierpnia, kiedy Wojciech Błasiak złożył rezygnację z funkcji burmistrza, w gminie nie było szefa. Automatycznie swoje funkcje stracili też zastępcy Bożena Wojciechowska oraz Izabela Fituch.

Dobrołowicz do urzędu miasta i gminy zostanie wprowadzony przez wojewodę. Komisarz, czyli osoba pełniąca obowiązki burmistrza, będzie administrował w Bogatyni do czasu wyborów przedterminowych, które mają się odbyć 15 listopada

Dobrołowicz w ostatnich wyborach samorządowych nieskutecznie ubiegał się o fotel Wójta Gminy Zgorzelec, od września 2017 r. pełni funkcję wicedyrektora ds. wychowawczych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu.

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również