NaStyku.pl

Wspólne porozumienie na inwestycje drogowe

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu i Gmina Sulików podpisały porozumienie dotyczące remontu drogi powiatowej nr 2386D relacji Kunów – Studniska Dolne.
Wójt Robert Starzyński, starosta Artur Bieliński i wicestarosta Mirosław Fiedorowicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Wójt Robert Starzyński, starosta Artur Bieliński i wicestarosta Mirosław Fiedorowicz / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

1 lipca 2021 r. Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński wraz z Wicestarostą Mirosławem Fiedorowiczem i Wójtem Gminy Sulików Robertem Starzyńskim, podpisali wspólne porozumienie w sprawie realizacji inwestycji na drodze powiatowej w Gminie Sulików.

Realizacja działań porozumienia obejmuje:

  • remont drogi powiatowej nr 2386D relacji Kunów – Studniska Dolne, droga dojazdowa do gruntów rolnych – szacowana wartość inwestycji wyniesie 715 014,99 zł.

To już nie pierwsza współpraca powiatu w zakresie inwestycji drogowych z Gminą Sulików, ponieważ w poprzednich latach wspólnie dokonano przebudowy:

  • drogi powiatowej nr 2380D relacji Studniska Dolne – Studniska Górne,
  • drogi powiatowej nr 2383D Tylice – Mała Wieś Dolna,
  • drogi powiatowej nr 2380D relacji Sulików – Studniska Górne oraz wykonano roboty dodatkowe wchodzące w zakres przebudowy drogi powiatowej nr 2379D Sulików – Radzimów.
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Redakcja

Zgorzelec: Biuro paszportowe jeszcze w tym roku

Polityka
poniedziałek, 04 marca 2024, 09:04
Jeszcze w tym roku w Zgorzelcu ma zostać otwarte biuro paszportowe. To wynik wspólnych ustaleń pomiędzy Miastem Zgorzelec, Starostwem Powiatowym w Zgorzelcu i Wojewodą Dolnośląskim.

Zobacz również