NaStyku.pl

Wypełnij ankietę i pomóż rozwijać powiat zgorzelecki

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu zaprasza mieszkańców do wypełnienia ankiety, która pomoże stworzyć strategię rozwoju powiatu w latach 2023-2030.
Starostwo Powiatowe
Starostwo Powiatowe

Chcesz mieć wpływ na zaplanowanie strategii rozwoju powiatu zgorzeleckiego na najbliższe siedem lat? Możesz pomóc włodarzom podjąć różne decyzje wypełniając ankietę przygotowaną przez Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu. 

Szanowni Mieszkańcy,

Rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Powiatu Zgorzeleckiego na lata 2023-2030. Kluczowe jest dla nas, aby zapisy tego ważnego dla naszej przyszłości dokumentu odpowiadały oczekiwaniom i potrzebom Mieszkańców. Dlatego zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, której celem jest zebranie Państwa opinii w najważniejszych tematach dotyczących jakości życia, ale także przyszłości naszego Powiatu.

Państwa odpowiedzi pomogą nam lepiej zaplanować działania i kierunki rozwoju, które zawarte zostaną w Strategii.

Zachęcamy do udziału. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 5 min - czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu.

Każdy mieszkaniec powiatu może wyrazić swoją opinię. Wystarczy kliknąć w link ankiety TUTAJ

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Redakcja

Zgorzelec: Biuro paszportowe jeszcze w tym roku

Polityka
poniedziałek, 04 marca 2024, 09:04
Jeszcze w tym roku w Zgorzelcu ma zostać otwarte biuro paszportowe. To wynik wspólnych ustaleń pomiędzy Miastem Zgorzelec, Starostwem Powiatowym w Zgorzelcu i Wojewodą Dolnośląskim.

Zobacz również