NaStyku.pl

Zarząd Powiatu Zgorzeleckiego z absolutorium

Podczas XXXV Sesji Rady Powiatu Zgorzeleckiego, która odbyła się 30 czerwca 2021 roku, Zarząd Powiatu Zgorzeleckiego otrzymał absolutorium z tytułu wykonania budżetu w roku 2020.
Rada Powiatu Zgorzeleckiego / fot. Starostwo Powiatu Zgorzeleckiego
Rada Powiatu Zgorzeleckiego / fot. Starostwo Powiatu Zgorzeleckiego

Głosowanie poprzedzone było sprawozdaniem finansowym przedstawionym przez Skarbnika Powiatu Dagmarę Pyć. 

W trakcie sesji absolutoryjnej Rada Powiatu Zgorzeleckiego podjęła uchwałę  w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu Zgorzeleckiego wotum zaufania.  

Ponadto Sekretarz Powiatu Monika Galasiak zaprezentowała “Raport o stanie powiatu”, który dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu (dostępny tutaj). 

Starosta Artur Bieliński serdecznie podziękował radzie za oddane głosy i zaangażowanie w pracę na rzecz naszego samorządu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Redakcja

Zgorzelec: Biuro paszportowe jeszcze w tym roku

Polityka
poniedziałek, 04 marca 2024, 09:04
Jeszcze w tym roku w Zgorzelcu ma zostać otwarte biuro paszportowe. To wynik wspólnych ustaleń pomiędzy Miastem Zgorzelec, Starostwem Powiatowym w Zgorzelcu i Wojewodą Dolnośląskim.

Zobacz również