NaStyku.pl

Zgorzelec: Inwestycje w mieście w 2023 roku będą kosztować ponad 20 mln złotych. Co zostanie zrealizowane? (WIDEO)

Mimo panującego kryzysu, który coraz mocniej dotyka również samorządy, w Zgorzelcu w 2022 roku udało się zrealizować sporo zadań. Należą do nich m.in. budowa placu zabaw na zalewie Czerwona Woda i III etap rewitalizacji śródmieścia.
fot. Karolina Niemczyk
fot. Karolina Niemczyk

Natomiast w budżecie inwestycyjnym dla Miasta Zgorzelec na rok 2023 czeka 21 zadań na kwotę ponad 20 mln złotych. W przygranicznym mieście planowanych jest sporo zadań do wykonania. Należą do nich m.in. budowa chodnika przy ul. Bolesławieckiej czy przebudowa ulicy Konarskiego. 

Co jeszcze zostanie zrealizowane w 2023 w Zgorzelcu, a co zostało zrobione w 2022? Mówi o tym burmistrz, Rafał Gronicz. Zobacz nasz materiał wideo: 

Zobacz też: 

Znamy program 31. Finału WOŚP w Zgorzelcu. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Zgorzelec: Miasto przyjmuje wnioski na zakup węgla w 2023 roku

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Redakcja

Zgorzelec: Biuro paszportowe jeszcze w tym roku

Polityka
poniedziałek, 04 marca 2024, 09:04
Jeszcze w tym roku w Zgorzelcu ma zostać otwarte biuro paszportowe. To wynik wspólnych ustaleń pomiędzy Miastem Zgorzelec, Starostwem Powiatowym w Zgorzelcu i Wojewodą Dolnośląskim.

Zobacz również