NaStyku.pl

ZKLASTER – zgłoś uwagi do projektu strategii

Zgłaszane opinii, uwag lub propozycji do projektu strategii w formie pisemnej można dokonać do 28 grudnia 2020 roku.
ZKLASTER – zgłoś uwagi do projektu strategii
ZKLASTER – zgłoś uwagi do projektu strategii

Zgorzelecki Klaster Rozwoju OZE i Efektywności Energetycznej, jako koordynator Komitetu Transformacji Regionu Turoszowa informuje, że zostały wydłużony termin konsultacji w związku z pracami nad projektem „TRANSITION – Strategia zarządzania transformacją regionu węglowego” (dofinansowanie z Funduszu Małych Projektów (FMP) INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020).

W dokumencie wskazano kierunki oraz cele strategiczne określające rozwój transformacji regionu w ciągu najbliższych kilkunastu lat. Celem konsultacji jest umożliwienie mieszkańcom, instytucjom społecznym oraz podmiotom gospodarczym złożenia uwag dotyczących projektu dokumentu Strategii.

Na stronie https://zklaster.pl/index.php/ogloszenia/ umieszczono aktualną (wstępną) wersję strategii wraz z wnioskiem o zmianę.

Zgłaszane opinii, uwag lub propozycji  do projektu strategii w formie pisemnej można dokonać do 28 grudnia 2020 roku na udostępnionym druku na wskazany na stronie. Formularz należy przesłać pod adres e-mail  biuro@zklaster.org

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również