NaStyku.pl

Mazurek za Wysockiego, bogatyńskie liceum włączone do dawnego "Górnika" - sesja Rady Powiatu Zgorzeleckiego

Na lutowej sesji Rady Powiatu Zgorzeleckiego radni podjęli uchwałę intencyjną zmierzającą do połączenia bogatyńskiego liceum z byłym "Górnikiem". Nastąpiły też zmiany w zarządzie powiatu.
Za kandydaturą Krzysztofa Mazurka głosowało 11 radnych, 5 wstrzymało się od głosu.
Za kandydaturą Krzysztofa Mazurka głosowało 11 radnych, 5 wstrzymało się od głosu.

Słabicki i Szczech w komisji bezpieczeństwa i porządku powiatu

Kazimierz Słabicki oraz Kazimierz Szczech zostali oddelegowani do komisji bezpieczeństwa i porządku w powiecie. Taką komisję powołuje się w celu realizacji zadań starosty w zakresie zwierzchnictwa nad powiatowymi służbami, inspekcjami i strażami oraz zadań określonych w ustawach w zakresie porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli.

Duda przyjedzie do powiatu zgorzeleckiego?

Starosta zaprosiła Prezydenta Andrzeja Dudę na spotkanie z mieszkańcami powiatu zgorzeleckiego. Prezydent podobno wstępnie potwierdził swoją wizytę, która według zapowiedzi ma mieć miejsce w pierwszej połowie kwietnia. Nie trudno odnieść wrażenie, że przyjazd głowy państwa ma związek z nadchodzącymi wyborami samorządowymi i oficjalnym namaszczeniem kandydatów ubiegających się o stanowiska burmistrzów i wójtów. Czy to pomoże? 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Redakcja

Zgorzelec: Biuro paszportowe jeszcze w tym roku

Polityka
poniedziałek, 04 marca 2024, 09:04
Jeszcze w tym roku w Zgorzelcu ma zostać otwarte biuro paszportowe. To wynik wspólnych ustaleń pomiędzy Miastem Zgorzelec, Starostwem Powiatowym w Zgorzelcu i Wojewodą Dolnośląskim.

Zobacz również