NaStyku.pl

Sławomir Z. nie jest już prezesem PGE Energia Odnawialna?

Oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma, ale na stronie internetowej PGE Energia Odnawialna Sławomir Z. nie figuruje już jako prezes. Pełniącym obowiązki został Arkadiusz Sekściński, dotychczasowy wiceprezes.
prt sc ze strony internetowej PGE Energia Odnawialna
prt sc ze strony internetowej PGE Energia Odnawialna

Sławomir Z. został zatrzymany 14 lutego przez funkcjonariuszy CBŚP. Sąd Rejonowy Wrocław Śródmieście uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Funkcję prezesa PGE Energia Odnawialna pełnił od 16 listopada 2018 r.

-----------------------------

Arkadiusz Sekściński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, dr nauk społecznych. Stypendysta Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (Bergen, Norwegia, 2010 - 2011), Programu Leonardo da Vinci (Bruksela, Belgia, 2008), Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (2007), Programu Socrates – Erasmus (Ateny, Grecja, 2006).

Doświadczenie zawodowe:

  • 2011 - 2016 r. z-ca Dyrektora, a następnie Dyrektor i Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej
  • od 2008 r. Doktorant a następnie samodzielny wykładowca na stanowisku Adiunkta w Katedrze Nauk o Bezpieczeństwie w Instytucie Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim
  • 2007 – 2010 r. konsultant w firmie doradzającej spółkom z sektora energetycznego

Jest autorem artykułów naukowych oraz publikacji na temat bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, polityki energetycznej Polski i UE oraz działań marketingowych przedsiębiorstw wobec instytucji publicznych.

Wykładowca przedmiotów takich jak "Polityka energetyczna Polski", "Polityki energetyczne państw współczesnych", "Odnawialne źródła energii" oraz "Planowanie i finansowanie inwestycji w sektorze energetycznym w Polsce".

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Święto wolności w Gdańsku. 30 lat po 4 czerwca 1989 r.

30 lat wolności

Polityka
piątek, 07 czerwca 2019, 14:51
Pamiętajmy o tej wspaniałej karcie naszej historii i przy następnych obchodach bądźmy razem, bo są to naprawdę niezapomniane chwile. Połączmy się wszyscy, polubmy na powrót przy Mazurku Dąbrowskiego.

Zobacz również